Landsmøtet 2025 – Meld deg på!

Det er klart for Trafikkforums landsmøte 2025, og som vanlig kombinerer vi landsmøtet med faglig innhold, opplevelser og sosialt samvær.

Det faglige innholdet fordeles på to dager:

På landsmøtesamlingens dag 1 treffer vi Tale Grønmo fra Lime Green Digital, som presenterer Lime Green Digitals nye verktøy for Trafikalt grunnkurs. Deretter møter vi Bård Morten Johansen som er fagsjef trafikksikkerhet i Trygg Trafikk, som deler nye erfaringer fra skjermbruk og førerstøttesystemer.

På landsmøtesamlingens dag 2 møter vi Elisabeth Suzen, som er førsteamanuensis ved Høgskolen i Innlandet og førsteamanuensis 2 ved Nord universitet. Denne faglige delen har hovedtittelen «God opplæring virker!», med undertitlene «Refleksjon som verktøy» og «Selvinnsikt og refleksjon».

I tillegg til interessante faglige deler, har vi lagt til rette for et besøk på Forsvarets flysamling på Gardermoen, og selvfølgelig landsmøtemiddag med sosialt samvær.

Trafikkforums landsmøte 2025 blir gjennomført 28. – 29. mars 2025 på Best Western Plus Oslo Airport.

Påmelding til landsmøtet 2025